Russian (CIS)UkraineEnglish (United Kingdom)
Print PDF

Компанія ТОВ «ПРОМАЙС Груп» надає послуги відповідального зберігання вантажів (паллетного зберігання товарів) на складах у Києві. Склади повністю відповідають стандартам, які висуваються до умов належного зберігання товару, оформлення під'їзних шляхів, відповідного сервісу вантажно-розвантажувальних робіт.

Ціна на оренду складських приміщень від 40 грн. до 60 грн. з ПДВ за кв.м.

 

Ціна на послуги відповідального зберігання від 35 грн. до 45 грн. з ПДВ за кв.м.

 


Графік роботи:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

тел. (044) 383-92-26, (067) 770-12-08

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Якщо Ви не встигли вивантажити вантаж в Києві, а у Вас вже є інше завантаження, цю роботу за Вас може виконати ТОВ «ПРОМАЙС Груп». Ви залишаєте вантаж на складі ТОВ «ПРОМАЙС Груп» і наша компанія доставляє його до пункту призначення. Передача вантажу оформляється документально. ТОВ «ПРОМАЙС Груп» бере на себе повністю всю відповідальність за його збереження.

Якщо ви часто переглядаєте такі оголошення як: «Зняти склад», «Здам склад» або «Здам склад Київ», тоді, швидше за все, вас зацікавлять наші пропозиції. Компанія ТОВ «ПРОМАЙС Груп» пропонує в оренду складські приміщення в Києві. Склади в Києві повністю відповідають стандартам, які висуваються до умов належного зберігання товару, оформлення під'їзних шляхів, відповідного сервісу вантажно-розвантажувальних робіт. Склади в Києві розташовані з урахуванням руху вантажів, сортування і відвантаження товару.