Russian (CIS)UkraineEnglish (United Kingdom)

Виїзд оцінювача дуже допомагає правильно і економно для Вас організувати переїзд або перевезення. Мета даного фахівця - організація квартирного та офісного переїзду на найвищому рівні. Наш співробітник врахує всі Ваші побажання, розпланує обсяг робіт, проконтролює процес робіт від початку до кінця.

Якщо це офісний переїзд, то наш оцінювач допоможе організувати таке перевезення офісних меблів і майна, щоб робота компанії не була зупинена. Він розпланує весь комплекс робіт. Розрахує потрібну кількість машин і вантажників, продумає заздалегідь маршрут. Головне завдання офісного переїзду - провести його в найкоротші терміни. Оцінювач відповідає перед клієнтом за безпеку, збереження вантажу, адже при офісних переїздах перевозиться дорога офісна техніка, документація, сейфи. 

Часто ми стикаємося з перевезенням складних "нестандартних габаритів" і маємо великий досвід в цьому.

Наш оцінювач детально розробляє обсяг робіт - починаючи від розбирання меблів, демонтажу обладнання і закінчуючи упаковкою техніки і меблів. Він простежить, щоб всі перевезені предмети були промарковані і в новому офісі правильно розпаковані і розставлені.

При квартирному переїзді оцінювач облік наступні роботи:
- розбирання та збирання меблів;
- упаковка меблів і речей;
- перевезення меблів, в тому числі перевезення піаніно і шафи;
- ручне транспортування великогабаритних вантажів до ваших дверей.

Послуги оцінювача в нашій компанії надаються безкоштовно.