Russian (CIS)UkraineEnglish (United Kingdom)

Экспедиторские услуги, логистика транспортных перевозокТОВ ПРОМАЙС ГРУП надає послуги з логістики транспортних перевезень для того, щоб ви могли здійснити транспортні перевезення з мінімальними транспортними і фінансовими витратами, побудова оптимальних логістичних схем і маршрутів, спрямованих на скорочення витрат і термінів поставок, а також:

· Повний цикл експедиторських послуг «від дверей до дверей»

· Організація вивезення товару зі складу або фабрики будь-якого виробника

· Експедиція вантажів в портах

· Логістика транспортних перевезень

· Нагляд за вантажами на кожному етапі транспортування

Статус транспортно-експедиторської компанії означає, що ми беремо на себе відповідальність за всі роботи, пов'язані з відправкою вантажів, перевезенням, перевантаженням, страхуванням, охоронним супроводом і юридичним оформленням.

Наша компанія вважає, що швидкість експедиції є пріоритетним показником роботи. Ми знаємо, що для будь-якого власника вантажу важливо не просто перевезти вантаж в цілісності й схоронності, а доставити його вчасно і без зайвих матеріальних витрат. Компанія має тривалий досвід експедиції, а це означає, що Ви можете бути впевнені в якісному і відповідальному експедируванні будь-якого вантажу без простоїв і затримок. Ми подбаємо про швидку і безперешкодної доставки вантажу і заощадимо не тільки Ваш час, але і гроші.

Перекладіть турботи з транспортного експедирування на нас!